Úspěchy 2010

Dovolím si v krátkosti připomenout úspěchy členů našeho klubu na některých výstavách – mimo klubové výstavy za rok 2010.

Jsem potěšen, že členové klubu korel představují své chovy na výstavách různých stupňů: místní, okresní nebo celostátní. V současné době ke špičce chovatelů korel v Česku patří Milan Pekhart, vítěz Mistr klubu ČKCHK, další ocenění získal jako vítěz v kategorii papoušků kterou každým rokem vyhlašuje nejstarší ptáčkařský klub KPEP Praha, další ocenění získal jako vítěz okresu Domažlice. Další úspěch dosáhl Martin Blahník za 2.místo, kategorie papoušci při KPEP Praha. O propagaci klubu v jiném regionu republiky se snaží Jaroslav Nesvorný, viz Čestná cena města Bystřice.

uspechy2010_1

Všem za jejich úsilí děkuji a přeji další body a ocenění, které jsou malým oceněním jejich soutěžní chovatelské činnosti.

Text + foto: Jaroslav Nesvorný