Výstava korel v Riedu

I v letošním roce byla jedna z prvních výstav 12.Speciální výstava korel v rakouském Riedu. Sešlo se rekordních 143 korel od 18. chovatelů z Rakouska, Německa, Čech a Slovenska.

Členové našeho klubu byli zastoupeni 41 korelami od 5 chovatelů. Dvacet tříd mohlo představit své vítěze a od nás jich bylo hned šest. Vysokou úroveň dokazují body oceněných korel, v 17 případech 90 a více a ve 28 případech 89 bodů.
O vzájemné zálibě a respektu ohledně výstav korel ve zmíněném Riedu, SNV v Německu nebo naší v Krchlebech svědčí pozvání k posouzení této výstavy p. Nesvorného Jaroslava.

Již dnes se můžeme těšit na další ročník, že budou letošní rekordy překonány. Všem gratuluji a členům klubu děkuji za účast.

Text + foto: Pekhart, Nesvorný